Lúčime sa s letom, no nezabúdajme na zábavu!

| | 0 Comments

Toto leto bolo naozaj krásne a plné zážitkov, no nie ? Horúce počasie, dovolenka, čas na oddych – to všetko počas letného obdobia s chuťou prežívame a celý rok sa naň tešíme. Čo ale robiť, keď nastane krutá realita a my opäť musíme fungovať ako hodinky, pracovať a venovať čas deťom pri domácich úlohách ? Dá sa aj cez chladnejšie počasie niečo zažiť namiesto leňošenia a pozerania televízie ? odpoveďou je jasné áno !

nákupy

Hurá výpredaje !!!
V nákupných centrách sa všetci zbláznili a nakupujú ako diví, a prečo asi ? Výpredaj ! Ak neviete, že po lete na vás čakajú parádne výpredaje, ste naozaj staromódny. Výpredaje po lete sú veľmi obľúbenou činnosťou, hlavne ženského pokolenia, no aj muži si môžu sem tam prísť na svoje. Za smiešne ceny sú vám prehodené ako na tácke kusy, ktoré si vaše oči ihneď zamilujú. No a čo, že už nie je leto – odložíte si ich a ušetríte tak desiatky eur, ktoré by ste vyhodili pred príchodom leta.

dekorace

Dobrá kniha vždy poteší
Po náročnom dni je určite žiadaný zaslúžený oddych. Vyplňte svoj čas efektívne a rozšírte si slovnú zásobu prečítaním zaujímavej knižky. Vnorte sa do výšin pomocou fantázie a odložte všetok stres z práce a otravného okolia. Dnes ste to len vy a vaša knižka. No a ešte pohodlná, mäkučká posteľ, či gauč. Na navodenie príjemnej atmosféry si môžete dopriať šálku lahodnej kávy či čaju a že by aj nejakú maškrtu ?

Prosím, jeden wellness !
Určite surfujete na internete ako každý druhý obyvateľ planéty odkedy nás internet do slova a do písmena zaplavil. Nevyhovárajte sa na pracovné záležitosti, nájdite si čas a vyhľadajte si nejakú cenovo prístupnú dovolenku na zimu. Môže to byť perfektný predlžený víkend, ktorý vás naplní energiou a ujdete aj od známych ľudí. Skrátka si doprajete konečne pokoj. A pojmete to dúškom relaxácie v saune, jaccuzi a sviežom bazéne. Masáž je niekedy v cene – vedeli ste to ? Tak teraz šup šup, kliknite na zľavomat a nájdite si parádny pobyt za minimálnu cenu !

lázně

Upečte koláč
Toto neocení len váš muž, ale aj vy si nakoniec pochutnáte. Dajte sa do toho, veď taká bublanina je ľahká a nejaké ovocie vám určite ostalo. Ak sa vám do toho príliš nechce, upečte koláč spolu vo dvojici. Pripomenie vám to časy, kedy ste boli zaľúbení až po uši.