Tipy na vianočné darčeky pre muža

| | 0 Comments

Každého muža určite poteší kvalitný parfum. Ak uprednostňuje svieže vône odporúčame Versace Eau fraiche, Hugo Boss Tonic, Trussardi Blue land. Naopak korenistejšie vône sú Bvlgari Man in Black, Dior Sauvage, Trussardi Uomo, Hugo Boss The scent.

dekorace

Dobrým knižným výberom nič nepokazíte. Skúste knihy s vojnovou tematikou napríklad Mengeleho dievča, Tetovač z Auschwitzu alebo mafiánskou tematikou ako Mikuláš Černák. Taktiež encyklopédia bude skvelá voľba.
Ak má Vaša polovička nejaké záľuby zamerajte sa na ne. Ak je vášnivým rybárom ocení rybárske nepremokavé oblečenie alebo rybársku stoličku. Spravte mu prekvapenie a kúpte rybársky lístok.

Ak cvičí zamerajte sa na doplnky výživy alebo športové oblečenie. Ak chcete investovať viac určite bude prekvapený z permanentky do fit centra.
Čo ho určite poteší je predplatné časopisu či už o rybách, cvičení, autách alebo biznise. V biznise je potrebná presnosť poobzerajte sa preto po kvalitných hodinkách.

Ak chcete do balíčka prihodiť už len maličkosti skúste mu vybrať motýlika ktorého využije pri spoločenských udalostiach. Moderné sú ľudové vzory a drevené motýliky.
Ďalšou milou maličkosťou môže byť náramok na ruku alebo hrnček na kávu s predplatenými kávami v kaviarni. Nemusí tak používať jednorazové plastové poháre ale mať vždy vlastný.

Skúste ozvláštniť i takú klasiku akou sú ponožky. Existuje mnoho slovenských značiek so zaujímavými motívmi na ponožkách.
Kozmetikounič nepokazíte no spestrite ju zaujímavými produktmi. Napríklad šumivou bombou do kúpeľa alebo mu doprajte relax vo forme poukazu na masáž.
Ak nechcete masáž dopriať len jemu ale i sebe obdarujte Vás oboch pobytom v kúpeľoch.

dárek

Z kategórie maličkostí tu máme ešte kryt na telefón. Z technických produktov ocenia prenosné reproduktory alebo usb kľúč.
Muž ktorý rád chodí do prírody ocení švajčiarsky nožík. Zaobstarajte mu k nemu i miniatúru na kľúče. A samozrejme každého muža poteší autokozmetika alebo poukážka do umývarne.
To boli naše tipy pre mužské polovičky, tak príjemné nakupovanie.