Najľahšia cesta vyjadrenia? Imidžom a štýlovým tričkom!

| | 0 Comments

Vyjadriť rôzne vety, postoje, ale i samotný zmysel pre štýl a umenie sa dá viacerými spôsobmi, najľahšie a najviditeľnejšie však práve vizuálnou stránkou, konkrétne imidžom či oblečením. A ako čo najlepšie reprezentovať určitú myšlienku, umenie, štýl, svoje záľuby či zmysel pre humor pred verejnosťou, než voľbou odevu, akým je tričko s potlačou?

tričko

Takýmto tričkom vo viacerých prípadoch vyjadríte viac, než celým overalom a investícia do tohto typu textilu pritom nie je ani zďaleka náročná.
Potlač môže predstavovať rôzne motívy. Humorné, tie na zamyslenie alebo jednoducho štýlové. Takáto voľba nám ponúka veľa pestrých možností módneho, ale i sociálneho vyjadrenia. Najväčšou výhodou okrem ich štýlovosti je i fakt, že takýmto spôsobom oslovíte oveľa viac ľudí, než keby ste sa snažili vyjadrovať daný motív slovami. Nebojte sa tak niekoho podvedome pobaviť alebo naopak prinútiť zamyslieť sa, či potichu obdivovať nápaditosť vášho vkusu. S originálnym a vkusným tričkom je celý deň Váš!

Chceli by ste sa podeliť s vašimi záľubami alebo len upozorniť nejakým zaujímavým motívom na zamyslenie? Nie je potrebné podstupovať komplikované zmeny imidžu na čele s tetovaním, dokonalou plochou na vyjadrenie môže byť jedno tričko. Oblečenie vyjadruje určitý status človeka a preto nie je vôbec nič zlé na tom, ak chce niekto preukázať svoj štýl alebo originalitu. Naopak nepríťažlivo skôr pôsobí, ak niekto na túto svoju vizuálnu stránku kašle a oblečie si čokoľvek bezduché v kombinácii, ktorá vzájomne vôbec neladí. Tričko s motívom však zapasuje dokonale k viacerým štýlom a nabudí efekt modernosti, aj pokiaľ spodná časť oblečenia nebude práve aktuálna či „in“. Nápadité tričko to zachráni a nabudí oveľa lepší, vkusnejší a výrazneší dojem.

trička

Imidžom sa môžeme zaradiť k sympatizantom určitej zábavy, umenia, kultúry či politického myslenia, alebo nám naopak umožní byť úplne originálnym a prísť s motívom, ktorý túto našu originalitu ešte viac zdôrazní.