Senzuálna masáž v hlavnom meste Slovenska

| | 0 Comments

Senzuálna masáž Bratislava je forma masáže určená na podporu a prehĺbenie intimity medzi partnermi. Túto mimoriadne súkromnú masáž si partneri zvyčajne doprajú sami v pohodlí domova, kde môžu maximalizovať uvoľnenie, relaxáciu, a tak odhodiť všetky svoje zábrany. Dá sa však vykonávať aj v špeciálnom salóne alebo spa, kde sa o klienta stará vyškolená masérka podľa vlastného výberu klienta. Maséra môže byť zamestnaná v kúpeľoch alebo môže pracovať na voľnej nohe na čiastočný úväzok ako nezávislý dodávateľ, napríklad v masážnom salóne alebo inom podobnom zariadení, ako sú denné kúpele s možnosťou zakúpenia masážnych služieb. Následne masér prediskutuje so zákazníkom jeho konkrétne očakávania ohľadom priebehu masáže a to, v čo dúfa, že dosiahne po ukončení masáže.

Zmyselná masáž

Jedným z najčastejších dôvodov, prečo si klienti vyberajú tento druh masáže, je predovšetkým vytvorenie hlbšieho citového puta s partnerom alebo so svojou vlastnou sexualitou. Po masáži by mali obaja ľudia cítiť silnejšie citové spojenie a vnútorný pokoj a harmóniu. Zmyslová masáž je v konečnom dôsledku najmä o starostlivosti o seba prostredníctvom energie a fyzických schopností inej osoby, či už partnera alebo školeného maséra. Vzrušenie a stimulácia všetkých piatich zmyslov sú nevyhnutnou súčasťou masáže, ale orgazmus je voliteľný: môže byť tiež dôležitou súčasťou procesu, pretože po orgazme môžu byť pocity uvoľnenia a pohody ešte viac prehĺbené, a puto spevnené.

Senzuálna masáž

Klient si však môže vybrať i masáž, ktorej koncom sa nestane orgazmus, čo ho kompletne prepojí so sebou samým na vysokej emocionálnej úrovni. Tým, že poskytuje človeku neposudzujúce, úprimné, otvorené prostredie, v ktorom je nielen v poriadku cítiť vzrušenie, ale aj ho naplno prežívať, je zmyselná masáž pravdepodobne jedným z najviac napĺňajúcich a výnimočných zážitkov, aké môže človek zažiť, a umožňuje telu i mysli relaxovať spôsobom, ktorý bežná masáž neponúka.