Rifle si už vyberiete jednoducho aj v eshope.

| | 0 Comments

Najobľúbenejšie nohavice, ktoré niektorí z nás nosia pravidelne už od útleho detstva, sú jednoznačne rifle. V súčasnosti už existuje množstvo ich verzií, ktoré sa odlišujú farbou, kvalitou alebo strihom. Niekedy máme doma aj plnú skriňu týchto praktických nohavíc, ale nové módne trendy nás jednoducho nútia siahnuť po nových kúskoch. No hlavne páni pri predstave skúšania množstva nohavíc v stiesnených kabínkach nemajú chuť na žiadne takéto nákupy. Preto je rýchlejšou a pohodlnejšou voľbou návšteva stránky na internete, kde si môžu páni vyberať z obrovského množstva nohavíc rôznych strihov a farebných odtieňov.

rifle

A nie je to až také zložité ako by sa to mohlo zdať na prvý pohľad, a to vďaka mnohým informáciám, ktoré tie najlepšie internetové obchody na svojich stránkach uvádzajú. Kvalitné fotografie na modeloch umožňujú aj pánom hľadajúcim jeansy pánske rýchlo si vybrať nohavice podľa strihu a farebného odtieňa, ktoré sa im páčia najviac. Ešte si pred výberom skúste určiť, ktorý strih džínsov je váš obľúbený a hodí sa na vašu postavu najviac. Na výber je jedna z možností Slim, Skinny, Straight alebo Relaxed. Sú to skrátené označenia pre rifle obtiahnuté, úzke, s rovným strihom alebo voľné. Následne zostáva už iba výber vhodnej veľkosti, čo je trochu komplikovanejšia záležitosť.

rifle

No na stránkach eshopov ako je napríklad www.bigstarjeans.sk si rýchlo rozkliknete veľkostnú tabuľku, kde pri každom modely džínsov nájdete potrebné rozmery vašich nohavíc. Stačí už len doma na svojich obľúbených rifliach zmerať obvod pása, dĺžku a šírku nohavíc, poprípade aj iné dôležité rozmery a porovnať to s ponukou vo veľkostnej tabuľke. Tak si rýchlo nájdete džínsy, ktoré vám aj doma pri vyskúšaní padnú ako uliate. A ak by ste predsa len netrafili svoju veľkosť, jednoducho odošlete nohavice späť na adresu eshopu, kde vám odošlú inú veľkosť alebo vám vrátia späť peniaze.