Protipožiarne dvere pre Vašu bezpečnosť

| | 0 Comments

Každý chceme mať bezpečný domov, či bezpečné pracovisko a podľa toho sa snažíme investovať financie do určitých náležitostí. Vyhorenie je katastrofa, ktorá postihne častokrát nejednu domácnosť či dokonca spoločnosť, firmu, predajňu, výrobňu a iné obdobné inštitúcie. Tu je na mieste bezpečnosť a ochrana osôb ale aj majetku. Pri výbere bezpečnostných ohňovzdorných dverí Vám ponúkame riešenie.

Bezpečný domov

• Systémy ALUPROF Vám ponúkajú riešenia pri bezpečných požiarnych uzáveroch ako sú požiarne dvere či okná. Požiarne dvere spĺňajú všetky nároky na bezpečnosť pri vzniku požiaru, ako je jeho šírenie, či šírenie vysokých teplôt pri samotnom horení ale aj dymotesnosť. Tieto systémy sú certifikované v popredných inštitútoch v Nemecku, na Slovensku ale aj v Poľsku.

Požiarne konštrukcie sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadli a teda ladili s okolitým interiérom či exteriérom a aby svojím vzhľadom nijako nenarušovali celkový dizajn, no svoje zameranie a teda samotnú požiarnu bezpečnosť spĺňali na 100%.

dvere so sklom

Protipožiarne dvere a ich cena sa líši od konkrétnych požiadaviek klienta ako sú rôzne druhy a typy špeciálneho vybavenia týchto dverí a taktiež v neposlednom rade rozmery takýchto požiarnych dverí. Náš cenník je len orientačný, presné nacenenie Vám vieme nastaviť po vzájomnej konzultácii prípadne po obhliadke priestorov, kde budú tieto dvere osadené. Konečná cena hliníkových dverí je taktiež závislá na ich výplni, keďže je možné tieto dvere vyrobiť aj so sklennou výplňou, kde je použité bezpečnostné ohňovzdorné sklo.

– Je treba si uvedomiť, že v porovnaní investície za bezpečnosť a teda konečnej ceny za protipožiarne dvere a ceny ľudského života sa váhy nakláňajú k ľudskému životu a preto ochráňte seba ale aj svojich blízkych požiarnymi dverami od popredného výrobcu ALUPROF.

Stavte na kvalitu a bezpečnosť.