Ak nemusíte nosiť oblek, tričko je dobrá voľba

| | 0 Comments

Zarábať si „na chlieb“ musíme takmer všetci, a každý z nás to robí iným spôsobom. Podľa toho, čomu sa venujeme, zásobujeme aj svoj šatník, ak muž napríklad pracuje v banke, musí dodržiavať dresscode a nosiť oblek, ale živnostník na voľnej nohe môže svoje oblečenie voliť podľa toho, aký jej jeho denný program, a to mu dovoľuje mať trocha voľnejší prístup k obliekaniu.

Obchody sú plné tovaru

Mužská časť populácie má rada voľnosť, a to aj v oblastí obliekania, len málo mužov sa nechá nahovoriť a „nasúka“ sa do obleku a kravaty, ak ich k tomu, samozrejme, nenúti ich práca, najradšej nosia voľné tričká z príjemnej bavlny a ležérnych strihov. Tričiek majú v šatníkoch dosť, často aj viacerých farieb z jedného typu či strihu, môžu mať dlhý a krátky rukáv, aby boli pripravení na každú zmenu počasia, ktorá sa dá očakávať aj počas teplejších dní.

Internetový obchod trenchtown je pre mužov výborným miestom, kde si nájdu trička podľa svojich predstáv. Obľúbené, praktické, z kvalitných materiálov a moderných strihov, ktoré ich nezväzujú a neškrtia, na chladnejšie dni s dlhými rukávmi, do horúcich ulíc zase ľahké tričká s krátkymi rukávmi a z tenkej bavlny, ktorá výborne saje pot. Všetky sú Tričká Trenchtown funkčné, vhodné k džínsom, ale aj látkovým nohaviciam, dlhým či krátkym. Prémiová kolekcia Twinzz ponúka mužom tričko s krátkymi rukávmi v limitovanej kolekcii, vyrobené z bavlny a s malým logom na prednej aj zadnej strane.

Všetci sa musíme obliekať...

Tričko s dlhými rukávmi pod názvom Messi x SikSilk Long Sleeve Tape má rovný strih, ušité je z látky príjemnej na dotyk a ozdobené je zlatým logom Messi Tonal. Spomenúť môžeme aj širokú farebnosť tričiek vo farbách, ktoré muži obľubujú, khaki, tmavomodrá, klasická čierna či odtiene sivej, ale aj biela, všetky sú módne a každý muž si z nich určite dokáže vybrať to, ktoré sa mu bude páčiť a zapadne do jeho vkusu. Trenchtown je obchod, ktorý predstavuje životný štýl, nielen obliekanie.