Erotická masáž: čo to vlastne je?

| | 0 Comments

Erotická masáž, patriaca do kategórie tantrických masáží zahŕňa jemné a zmyselné obtieranie tela prijímateľa a maséra (či darcu) o seba. Okrem toho je tu bežné použitie účinných a hydratačných masážnych olejov, ktoré sa ľahko vtierajú do pokožky tak, aby sa v tele rozvinul pocit sexuálneho vzrušenia. Sexuálne vzrušenie vcelku zahŕňa potrebu dotýkať sa druhého tela a cítiť ho na svojom, a na základe toho tak prebudiť všetky zmysly.

Erotická masáž

Práve takáto erotická masáž je skvelým spôsobom, ako relaxovať a zároveň sa spojiť so svojim partnerom či vnútorným sexuálnym ja, a tak preskúmať všetky možnosti potešenia v intímnom živote. Počas vykonávania tantrickej praxe sa stretávame so svojím duševným ja, aby sme si uctili a oslávili telo ako chrám rozkoše a potešenia. Práve tento zážitok vám umožní objavovať erotickú energiu rôznymi novými spôsobmi, a taktiež je tiež skvelou predohrou milovania.

Erotickú masáž poznáme ju pod mnohými názvami, napríklad zmyselná masáž známa aj ako erotická masáž a výstižnejšie a tradičnejšie tantrická masáž. Na rozdiel od iných bežnejších typov masáží (napríklad švédska, shiatsu, aromaterapia, thajská a tak ďalej) sa erotická masáž vykonáva v zmysle sexuálnej terapie zameranej najmä na stimuláciu libida, no nesie zo sebou i mnohé iné benefity. Má ázijský pôvod a považuje sa tam za formu umenia, ako aj za druh účinnej fyzioterapie, ktorá sa praktizuje už dlhé storočia.

Erotická masáž

Dôležitá výhoda, ktorú so sebou erotická masáž nesie je to, že môže pomôcť prebudiť vášho ducha, a tak poskytnúť naozajstné zlepšenie sexuálnej energie, čím sa výrazne zlepší váš sexuálny život a skúsenosti v ňom. Keď vaše telo a myseľ fungujú v harmónii, tak sa môže odomknúť vyšší stav mysle, čo umožní urobiť krok smerom k rozmanitým sexuálnym dimenziám, o ktorých sa vám ani nesnívalo! Práve preto je táto masážna prax odporúčaná mnohými odborníkmi.