Ako zlikvidovať vašu spoločnosť?

| | 0 Comments

Podnikanie je v dnešnej dobe takmer najčastejšie vysnívané povolanie. Podnikateľmi sa chcú stať mladí ľudia s víziou lepšej budúcnosti a s predstavou, že nebudú plniť nikoho príkazy, no naopak, všetko si budú manažovať oni sami. V podstate, ide o skvelý spôsob, kde možno využiť svoju kreativitu, cieľavedomosť a iné pozitívne ľudské stránky, no samozrejme, že za tým stojí tvrdá drina, niekoľko náročných mesiacov a potreba riešiť problémy pohotovo.

business-man-ge2d8d32c4_1920

Mnohým sa podarí vybudovať si vlastnú firmu či spoločnosť a úspešne pracujú ako podnikatelia už niekoľko rokov. No čo robiť v prípade, ak vás práca prestane napĺňať, nájdete lepšiu ponuku či sa stane niečo dôležité a vy musíte prácu opustiť? Jedna z možností je predaj vašej firmy alebo jej likvidácia. Pre likvidáciu spoločnosti s ručeným obmedzením sa podnikateľ rozhodne spravidla vtedy, keď už nechce aby firma vôbec fungovala.

tie-gcb7494a78_1920

Bohužiaľ, ide o veľmi zdĺhavý a náročný proces najmä čo sa týka administratívy, a práve preto vám dnes chceme dať do povedomia službu, ktorá sa postará o kompletnú likvidáciu vašej sro.

Postup pri likvidácii s.r.o. je nasledovný. Prvým krokom je prijatie rozhodnutia o tomto procese, následne vás čaká samotná likvidácia a na koniec sa vaša spoločnosť úplne vymaže z obchodného registra. Tieto procesy však vyžadujú čas a energiu, ktorú si niekedy podnikateľ nemôže dovoliť. Práve preto existuje služba, ktorá vám firmu kvalitne zlikviduje a urobí všetku potrebnú prácu za vás. Ak sa pýtate na cenu toho úkonu, zaplatíte za ňu od 599 eur. Netreba však zabudnúť, že v tejto cene nie je zahrnutý správny a súdny poplatok vo výške 66 eur. Samozrejme, že cena ale zahŕňa všetky potrebné podpisy, oznámenia či zápisnice. Znamená to teda, že sa vyhnete množstvu papierov a otravnej administratívy.

Šetrite svoj čas a zlikvidujte spoločnosť s nami! Výhodne a kvalitne!