Prepravné plastové kontajnery

| | 0 Comments

Schoeller Allibert je firma, ktorá už niekoľko dlhých desaťročí pôsobí na trhu v oblasti výroby kontajnerov z plastu. Okrem prepravných kontajnerov sa však zameriavajú aj na iné plastové obaly a nádoby, určené na premiestňovanie rôznych materiálov, produktov a tovarov. V prípade záujmu dokážu, vďaka svojim inovatívnym riešeniam navrhnúť a vyrobiť prepravné obaly či kontajnery aj na mieru. Pokiaľ si nie ste istý riešením ohľadom plastových kontajnerov z environmentálnych dôvodov, spoločnosť Schoeller Allibert ponúka aj možnosť služby vratných plastových obalov. Vrátane zakúpenia takýchto prepravných možností si ich môžete rovnako od nich aj prenajať a neskôr vrátiť, čím sa znižuje uhlíková stopa a podporuje sa ich recyklácia. Navyše má spoločnosť svoj systém sledovania prepravných kontajnerov, vďaka čomu vždy viete zistiť, kde presne sa nachádzajú.

prepravné boxy

Keď sa rozhodnete kontajnery alebo iné prepravné nádoby zakúpiť, taktiež môžete využiť možnosť ich opakovaného využívania, čím podporíte ochranu životného prostredia. Firma naozaj dbá na udržateľnosť, a preto všetky ich vyrobené obaly sú vyrobené zo 100 % recyklovateľných materiálov. Navyše majú veľmi dlhú životnosť, ktorá dokáže dosiahnuť použiteľnosť až na niekoľko rokov, sú odolné a nevyžadujú príliš veľké nároky na údržbu. V portfóliu ich produktov si môžete vybrať spomedzi kontajnerov, prepraviek, paliet a iných možností určených na prepravu.

plastové prepravky

Vrátane ekologickosti sa zameriavajú taktiež aj na efektivitu počas skladovania a prepravy, takže všetky ich výrobky sú vyrobené s ohľadom na čo najnižšie náklady energií a nezaberajú veľa priestoru. Veľkou výhodou je aj ich nízka hmotnosť, ktorá ale dokáže udržať aj väčšiu záťaž či množstvo alebo objem naloženého obsahu. Plastové kontajnery môžete využiť na prepravu akéhokoľvek obsahu, pretože majú špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá zabezpečuje vysokú mieru hygienickosti, takže pokojne do nich bezpečne uschováte aj potraviny.