Zbúrajte mýty o veku

| | 0 Comments

Vekový rozdiel medzi rôznymi generáciami sa dá pocítiť. V niektorých prípadoch viac a niekedy menej. Záleží od danej osobnosti a na tom, či je daná osoba prispôsobivejšia viac a či menej. Niektoré generačné rozdiely preto môžu byť výraznejšie ako tie iné. Niekto zastáva názory z dôb minulých, pričom tie už dávno pominuli a iní si zasa osvojí názory, ktoré sa dajú aplikovať aj v dnešnej dobe. Takpovediac kráča s dobou a nenechá sa vyviesť z rovnováhy niečím iným a novým.

earrings-734677_1920

Aj pri takej banalite ako sú náušnice sa však môžu názory celkom jasne rozchádzať. Niekto vám povie, že si náušnice vôbec nemáte dávať, pretože je to isté označenie druhu – ženy. Pričom dnes nosia náušnice aj muži. Ale niekto zasa zastáva taký názor, že si náušnice musíte dať, inak si vás všetci budú mýliť s chalanom alebo mužom, pretože ich nemáte. Čo človek, to iný názor na danú situáciu. A potom sú ešte ja obmedzenia, ktoré sa týkajú veku nositeľov istých typov náušníc. No, človek by neveril, čo všetko sa dá vymyslieť len s jednými náušnicami.

nack-499099_1920

V akomkoľvek veku si môžete dopriať akékoľvek náušnice. Aj kruhove nausnice. To, že ste dovŕšili istý vek neznamená, že nemáte právo na nosenie vecí, ktoré ste nosili, keď ste boli mladší. Vo svete totiž panuje taký názor, že kruhové náušnice sú vhodné len pre mladšie ročníky. Z dôvodov takých, že sú príliš výrazné na staršie ženy a pôsobia dojmom, že stará žena chcela byť mladšou a preto sa takto vyzdobila. Nenechajte sa však vysmiať. Človek je slobodný a mal by si nosiť to, čo sa jemu páči a nie to, čo odporúčajú iný preňho. Je to úplne pomýlené, keď si človek nekúpi kruhové náušnice len kvôli tomu, že mu napríklad dokonca zlatník povie, že také si kupujú už len mladšie ročníky a nie také staršie panie ako ste vy. Smiešne a pre vás dokonca môže byť aj urážlivé. Je to len na vás, akými šperkmi sa ozdobíte.