Zamyslite sa nad sebou

| | 0 Comments

Nemôžete čakať, že veci budú super, keď sa všetko okolo vás mení a vy zostávate rovnaký. Asi je to jasné, ale nech sa deje čokoľvek, nakoniec to pre vás bude najlepšie, bude všetko len o tom, aby ste sa tešili a aby ste boli schopný urobiť maximum pre to, čo vidíte a ešte viac preto, čo je podľa vás dobré a dokonalé. Je to však len o tom, čo ste vy sami ochotný urobiť pre svoju vlastnú spokojnosť. Nie ste predsa človek, ktorý sa uspokojí s maličkosťami, no nie? Tak nečakajte na to, až vám niekto niečo vtisne do ruky. Buďte človek, ktorý sa pre niečo rozhodne a ide si za tým aj cez mŕtvoly, nech sa deje hocičo.

salát

Jasné, že je to prehnané, ale určite vám je jasné, čo sme vám tým chceli naznačiť. Nebuďte ovca a nesnažte sa tváriť, že viete niečo, čo ostatní nevedia, že viete niečo, prečo by ste sa mali snažiť byť niekým iným a že sa nechcete zamerať an veci, ktoré sa vám akože páčia. Pri chudnutí ide o veľa vecí a jednou z nich je aj to, aby bolo všetko presne také, ako vy sami chcete, aby to bolo. Sami to musíte zistiť, a to ešte stále nie je všetko.

vzpírání

Asi je jasné, že pri diéte musíte dodržiavať určité pravidlá, s ktorými má množstvo ľudí problém, hoci vlastne ani sami nevedia, prečo tie problémy akože majú. Asi je to jasné, pretože nemôžete čakať, že sa niečo stane len tak odrazu, keď máte pocit, že veci majú určitý význam. Teraz ide len o to, ako ste ochotný a schopný sa postaviť aj ku tomu, čo ste predtým možno vôbec neriešili. Asi je jasné, na čo narážame, ale napriek tomu sami musíte vedieť, čo je pre vás to najdôležitejšie, no nie? Ste to vy sami. Tak na to proste myslite a uvidíte, má to zmysel. No rozhodnúť o tom, čo je pre vás to najlepšie, sa budete musieť aj tak sami a s tým už neurobíte nič, hoci by ste možno chceli viac, ako si pripúšťate. Takže, čo s tým urobíte? Ako na to všetko zareagujete a čo pre vás bude dôležité?