Vyskúšajte masáž prostaty, pokiaľ ju nepoznáte

| | 0 Comments

Niektorí muži sa tešia, keď zavítajú do salónu erotických masáží, a predstavujú si, ako sa ich nástroje v rozkroku chopí krásna masérka, a začne s ním čarovať, až sa im z toho budú pretáčať oči. To je samozrejme možné aj žiaduce, ale to nie je všetko kúzlenie, čo dievčatá na masážach prevádzajú. Ak ste doposiaľ neskúsili masáž prostaty Magic Tantra, potom vám ju môžeme vrelo odporučiť.

masážny olej

Spočiatku vám to môže pripadať nudné a možno, že si ani nedokážete predstaviť, že by to mohlo priniesť nejaký zaujímavý efekt, a tak nakoniec z masáže prostaty zíde a skončíte u niečoho obvyklého, ale to by bola škoda, pretože neviete, o čo prichádzate. Táto technika totiž navodzuje veľmi silné sexuálne vzrušenie a môžete dosiahnuť famózne orgastické vyvrcholenie.

Ak si chcete aspoň čiastočne toto predstaviť, ako to na mužské telo pôsobí, kúpte si špeciálny análny vibrátor s výstupkom, zahnutým tak, aby sa dotýkal prostaty a jemne ju masíroval, avšak nebude to také, ako od masérky, je to len dildo – erotická pomôcka. Avšak aj tá dokáže divy a môžete ju potom častejšie využívať pri masturbácii.

krásne dievča

Šikovnú masérku však nič nenahradí, dievčatá v tantrických salónoch bývajú zručné a skúsené a môžu masáž prostaty ešte doplniť masážou ďalších erotogénnych zón vrátane masáže penisu, takže budete v siedmom nebi a možno zatúžite mať masérku doma a užívať si s ňou deň čo deň. Aj také sny mávajú klienti erotických masážnych salónov, pretože tam zistia, že im masáže vyhovujú napríklad aj viac, než klasický sex.

A jedna rada na záver: na masáž sa vopred pripravte, aby ste z nej niečo mali, teda nepite alkohol, neužívajte žiadne drogy a nejedzte tučné a ťažko stráviteľné jedlá. Ideálne je nejaké vegánske menu so zeleninovým šalátom a do vrecka ako maškrta oriešky so sušeným ovocím. Váš organizmus sa nebude preťažovať trávením jedla a masáž si užijete tak, ako by ste mali.