Ryobi 18V

| | 0 Comments

Celosvetovo uznávaná značka predávajúca náradie rôzneho druhu, ktorá bola založená v krajine Japonsko. Už dávno nie je na trhu nováčik a o jej kvalite svedčia okrem spokojných zákazníkov aj fakty, že stále patrí medzi top značky na trhu. Ide o firmu pod menom Ryobi, ktorá sa zaoberá práve predajom elektrických spotrebičov, akumulátorov a záhradnej techniky spolu so širokým výberom príslušenstva. Sortiment tejto značky je natoľko pestrý, že sa rozdeľuje do niekoľkých kategórií. Závisia od toho, aký druh náradia potrebujete, napríklad od počtu Voltov daného produktu.

2460-8742-screen-shot-2020-05-09-at-15-39-42

Práve dnes sa zameriame na náradie s 18V Voltami, medzi ktoré patria najmä akumulátory. Najpredávanejšie náradie tohto druhu je napríklad vysokokapacitný kompresor, leštičky, ventilátory, hoblík či svietidlá rozličného druhu. Ak aj vy patríte k ľuďom, čo hľadajú ten správny kompresor od značky Ryobi 18V, nájdete ho tu za približne 50 eur, v závislosti od konkrétneho typu a veľkosti. Často dopytované sú tiež aj fukáre, ktoré rozhodne využijete na jeseň pri veľkom množstve lístia na vašej záhrade. Tie sa pohybujú okolo 60 až 90 eur, takisto sa ceny líšia podľa ich parametrov. Netreba zabudnúť spomenúť ani 18 Voltové nabíjačky a rýchlonabíjačky. Tie sú veľmi populárne a nájdete ich tu za cenu od 45 do 60 eur.

Samozrejme, že to nie sú jediné produkty v tejto podkategórii. Okrem vyššie spomenutých si tu môžete zakúpiť aj ventilátory, spájkovačky, vysávače, čerpadlá, vŕtačky, uťahováky a množstvo ďalších produktov.

1933-6718-obl18jbobl18jb-hero-1-hires

Ako ste mohli vidieť, Ryobi rozhodne svoju ponuku nelimituje a vyberie si tu aj ten najnáročnejší používateľ. Určite budete so značkou spokojní, nakoľko ponúka naozaj veľmi vysoký štandard za pomerne nízke ceny. Tento japonský líder v oblasti elektrotechniky vás nesklame a vy sa stanete pravidelným zákazníkom, tak ako mnohí pred vami. Tak smelo do toho, rozhodnite sa pre ten najlepší produkt!