Kotúčová píla od Ryobi

| | 0 Comments

Hľadáte náradie k práci, ktoré bude bezpečné, kvalitné a hlavne výhodné? Nájsť značku, ktorá bude spĺňať všetky tieto požiadavky na sto percent je naozaj ťažké, no nie nemožné. Práve preto vám chceme dnes predstaviť jednu z tých najlepších a predstaviť vám i jeden z ich produktov podrobnejšie.

iStock-469295486

Ryobi je japonská značka, ktorá sa špecializuje na automobilové, technologické a elektronické príslušenstvo. Ich produkty nájdu využitie najmä v stavebníctve, záhradníctve či v domácom opravovaní. Bola založená už v roku 1943, čiže na trhu naozaj nie je nováčik a je jednou z prvých vo svojom odbore.

Medzi produktmi značky Ryobi nájdete veľké množstvo kosačiek, píl, lepiace pištole, kompresory, brúsky, vertikulátory, kultivátory a tak ďalej…

wm-main

Jedným z výborných produktov, ktoré sa vám zídu viac ako si možno myslíte, je aj kotúčová píla ryobi rwsl1801m. Kotúčová píla je špeciálny druh píly, ktorý sa používa na pozdĺžne aj priečne rezanie dreva. Môžete sa pri nej spoľahnúť na naozaj veľmi presný rez. Pri výbere tej správnej by ste sa mali zamerať na parametre ako sú počet otáčok, priemer kotúča, hĺbku rezu a samozrejme na jej príkon. K takejto píle sa často dá zakúpiť aj príslušenstvo ako napríklad gumená rukoväť či bezpečnostný kryt.

Táto píla má hĺbku rezu 45 milimetrov pri 90 stupňoch a 32 milimetrov pri 45 stupňoch. Jej napätie je 18 V a váži približne 3 kilogramy. Využíva sa primárne na dlhé rezy, presné rezanie rôznych trámov či na spracovanie kuchynských dosiek a mnoho ďalšieho. Okrem toho máte na tento produkt 24 mesiacov.

Za takúto kotúčovú pílu zaplatíte asi 100 eur. Pomer kvality a ceny je naozaj u tejto japonskej značky výborný, preto sa nemusíte báť, že by ste zbytočne vyhodili peniaze a produkt by bol nekvalitný. Veď vyskúšajte sami a uvidíte, že pílenie sa stane vašim koníčkom.