Nemusíte byť expert

| | 0 Comments

Aby ste pochopili základné princípy obliekania sa, nemusíte do toho investovať ani množstvo času, ani hory peňazí. Stačí si všímať čo ako k sebe ladí materiálovo aj farebne, napríklad nekombinovať množstvo rôznych farieb aby nebol váš výsledný look chaotický a dych vyrážajúci v tom nesprávnom slova zmysle.

modelka

Základom je základ
·         Existujú kúsky oblečenia, ktoré jednoducho nesmú chýbať v žiadnom šatníku. Medzi tieto kúsky môžu patriť napríklad čisto čierne nohavice, lodičky, biela košeľa alebo blúzka, džínsy a kožená bunda. Oblečenie, ktoré sa hodí ku všetkému a tvorí základ dobrého vzhľadu. Pokiaľ si oblečiete čierne nohavice, môžete experimentovať s blúzkou, tričkom, košeľou, tunikou. S akýmkoľvek materiálom, vzorom, ale aj farbou.

Hra farieb
·         Všímajte si farby ktoré sa k sebe hodia alebo ktoré sa stavajú do vzájomných kontrastov. Experimentovanie je výborné ale aj napriek tomu nezabúdajte na to, že menej je niekedy viac. Nesnažte sa kombinovať viac ako tri farby pretože si tým viac uškodíte ako pomôžete.

oblečení

Džínsovina
·         Denim je látka ktorú všetci dobre poznáme, neexistuje snáď nik, kto by doma nemal aspoň jeden pár džínsov, alebo džínsovú bundu. Je to priam neodmysliteľná súčasť našich šatníkov. Dá sa kombinovať so všetkým a jej príjemným dizajnom a materiálom určite nič nepokazíte. Navyše sa hodia do každého počasia, môžete mať krátke, dlhé, hrubšie aj tenšie.

rfile

Doplnky
·         Aby ste nepôsobili fádne a oživili si svoju vizáž, používajte vždy doplnky. Je ich na trhu nespočetné množstvo a preto si z nich každý vyberieme to pravé. Niekedy môžete byť aj dobre oblečená, ale aj tak sa vám zdá, že to nie je ono a práve vtedy je na ne ten správny čas. Skúste sa pohrabať v bižutérii alebo si kúpiť nové slnečné okuliare. V zime noste šatky, šále, čiapky a rukavice ktoré vás nie len zhrejú ale aj budete vyzerať štýlovo. Doplnky vám dodajú sebavedomie a prinášajú veľa ďalších možností!