Kompletná starostlivosť o telo s Duolife produktami

| | 0 Comments

Pokiaľ sa zaujímate o prírodné produkty, ktoré sú vyrobené naozaj z čisto prírodného zloženia, bez pridaných konzervačných látok a certifikovaných, nie geneticky upravených zložiek, značka Duolife toto všetko ponúka. Duolife je spoločnosť, ktorá vyrába produkty zabezpečujúce kompletnú starostlivosť o ľudské telo a jeho zdravie. Pomedzi ich produktami môžete nájsť niekoľko kozmetických prípravkov pre pleť i celé telo, ako aj potravinové doplnky výživy. Okrem žiadnych konzervačných látok a genetickej modifikácie sa pýšia taktiež výrobou produktov, ktoré majú kompletne uchované prírodné zloženie. Všetky tekuté produkty sa navyše balia iba do sklenených obalov a nádob, ktoré dokážu uchovávať bez problémov ich obsah bez toho, aby nejakým spôsobom oxidoval alebo inak reagoval. Jediná úprava, ktorú Duolife produkty podstupujú sa nazýva paskalizácia a jej úlohou je zabezpečenie sterilizácie. Táto metóda však umožňuje udržať sterilitu produktu bez toho, aby musela byť ovplyvnená jeho kvalita či zloženie.

bez chemickej úpravy

Okrem prírodného zloženia sa Duolife pýši i dohľadom rady odborníkov spomedzi lekárov a expertov prírodnej medicíny, ktorí dohliadajú na vysokú kvalitu produktov. O vysokej úrovni kvality produktov hovorí aj množstvo certifikátov a ocenení, ktoré spoločnosť počas svojho pôsobenia na trhu získala. Spomenúť možno napríklad Certifikát Záruky najvyššej kvality, Cruelty free označenie či Certifikát Oslobedené od GMO.

prírodné zloženie produktov

Ak vás prírodné zloženie produktov zaujalo, vyskúšať môžete napríklad kozmetiku, ako sú denné alebo nočné pleťové krémy, telové maslo, peeling, pleťová maska, sérum či starostlivosť o telo alebo vlasy. Pokiaľ máte záujem skôr o vyživenie tela z jeho vnútornej strany alebo vás trápia nejaké zdravotné problémy, skúsiť môžete výživové doplnky. Nájdete ich v klasickej tabletovej forme, prípadne aj vo forme tekutej. Zaujímavosťou môže byť práve tekutá forma výživových doplnkov, ktoré sú vhodné aj na užívanie pre ľudí, majúcich ťažkosti s prehĺtaním tabletiek.