keskin

| | 0 Comments

Ak niečo chýba vášmu autu a nemá ten správny výzor, určite to budú hliníkov disky Keskin. Tieto disky dodajú šmrnc každému autu a každé môže vyzerať ako nové.

KESKIN

hliníkové disky

Poznáte to, keď auto vyzerá ako bez duše ? Aj toto môže byť jeden z dôvodov, prečo by ste nemali nechať gumy bez diskov. Na jednej strane to má ochrannú funkciu, zabraňuje prenikanie nečistôt z vonku. Pri jazdení auto dosahuje vysokú rýchlosť a je prirodzené, že sa nečistoty dostanú dnu a zachytia na koleso. Ochrana kolesa v podobe diskov dokáže znížiť množstvo nečistôt a zostanú na povrchu.

Keksin Najdisky sú navrhnuté na každý typ auta. Nemusíte mať strach ak máte netradičný model auta či vám budú disky pasovať. Sú navrhnuté tak, aby sa dokázali prispôsobiť Majú jednoduché upevnenie a ich hliníkové zloženie umožňuje dlhú životnosť.

Každé auto si zaslúži vyzerať krásne. Viete si zvoliť z množstva farebných kombinácií.

Vďaka možnosti farby si môžete doladiť disky s farbou vášho auta. Nemusíte si voliť len z klasických farieb.

Keskin a ich výhody:

  • Kvalitný materiál s dlhou životnosťou
  • Ľahko sa nasádzajú na koleso
  • Možnosť výberu rôznych farieb
  • Vhodné na každý typ auta
  • Jednoduché čistenie
  • Pri farbách ako je strieborná sú nečistoty nebadateľné

Nielen krásne kolesá s diskami, ale aj servis a starostlivosť patria k prispetiu dlhej životnosti diskov. Pri správnej manipulácií dosiahnete skvelé výsledky.

alu-disky-656x300

Hliníkové disky Keskin sú vyrábané z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči rýchlosti, každému počasiu či už nadmerným horúčavam alebo naopak mrazom, majú jednoduché uchytenie na koleso a dodajú autu ten správny imidž.

Pokiaľ máte pocit že vaše auto nevyzerá tak ako by ste si priali a chcete mu dodať ten správny štýl, skúste disky a vaše auto nespoznáte. Budete mať pocit že vyzerá úplne inak. Taká maličkosť a zmení celý výzor. Prepracované disky do každého detailu sa aj veľmi jednoducho čistia. Sú jednoduché na údržbu a rýchlo ich umyjete.