Keď v sexe niečo nefunguje

| | 0 Comments

Vždy som si myslela, že chlapi nemajú problémy so sexom. Áno, je to smiešne, pretože som vedela, že sú jednoducho aj nejaké problémy s erekciou, ktoré sú proste prítomné. Ale mne proste nedochádzalo, že s vekom jednoducho môžu prísť aj takéto problémy, ktoré sú proste súčasťou života. Môj partner bol vždy veľmi sexuálne aktívny a naozaj veľmi často chcel, aby sme sa milovali. Ale je jasné, že sa proste niečo muselo stať. Možno to nebolo niečo, čo by bolo proste súčasťou nás, ale jednoducho som si bola istá v tom, že nakoniec môj partner nebude ten, koho sa to bude týkať.

nahá žena

Je smiešne, že napriek všetkému sa to stalo. Jednoducho sa môj chlap zrazu sekol a nemohol urobiť nič preto, aby sa s tým dalo niečo robiť. Vedela som, že problém asi nebude kvôli mne, no napriek tomu to bolo úplne prvé, čo som urobila. Obvinila som sa z toho, že sa mu už nepáčim a že je jasné, že s tým jednoducho musím niečo urobiť, aby som sa mu páčila. Keď som sa ho začala pýtať, čo by som mohla urobiť preto, aby som pre neho bola atraktívnejšia, povedal mi, že je to jednoducho to, čo sa deje v práci a že sa bojí, že dostane padáka. Okamžite som začala googliť a našla som cobra 120.

sex

Je jasné, že sa mu do toho veľmi nechcelo.Myslel si, že sa to časom vyriešilo, ale je jasné, že nakoniec to musel skúsiť, pretože to pre nás bolo veľmi ťažké. Chceli sme, aby sme boli spokojní a sex k tomu jednoducho patril, takže sme sa rozhodli, že urobíme všetko preto, aby to bolo naozaj také dobré, aby to bolo predtým. Asi je jasné, že všetko nie je len o sexe, ale pre mňa to bolo veľmi dôležité a pre neho tiež. Nakoniec však urobil to, čo musel a odvtedy je náš sexuálny život niečo úžasné. Stále dúfame, že to nakoniec pôjde aj bez toho, ale aj tak. Je fajn, keď máte nejakú rezervu a viete, že keď niečo nefunguje, máte k dispozícii pomôcku.