Dokonale chránená zásielka v bublinkovej obálke

| | 0 Comments

Výhody moderného zasielania tovaru sú nesporné. Tovar si vyberiete v časovej pohode, online objednáte a doručenie je takmer domov. Určite ale očakávate, že Váš objednaný tovar bude zaslaný čo najskôr a príde k Vám nepoškodený.

email-4434181_640

Expedičné a prepravné firmy poznajú požiadavky svojich zákazníkov a preto si vyberajú kvalitné obalové materiály aj vrátane ponuky bublinková obálka 2packsk.

Unikátna, ľahká a priestorovo nenáročná bublinková obálka má veľa výhod a je u zákazníkov obľúbená. dve vrstvy, vonkajšiu papierovú, ktorá má špeciálny vode odolný náter a vnútornú, ktorá je vystlaná fóliou plnou bubliniek. Aj od toho sa odvíja jej názov bublinková obálka a to je aj jej hlavná výhoda – ochranná bublinková fólia vo vnútri obálky. Dokonale tlmí nárazy, aj nešetrnú manipuláciu, mechanické pôsobenie, zvýšený tlak aj nadmerné prekladanie počas medzinárodnej prepravy.

Vonkajšia papierová vrstva so špeciálnym náterom chráni zásielku zvonka, použitý materiál odoláva vlhkosti, teplu, zime a takisto tlaku a mechanickým vplyvom.

envelope-2575249_640

Ponúkané bublinkové obálky sú na dotyk veľmi príjemné, jemné, ale zároveň pevné a pružné. Systém uzatvárania obálky má dve možnosti – štandardné pomocou samolepiacej fólie, ktorá bezpečne tesní a uzavrie obsah obálky alebo veľmi originálne holografické prevedenie, kde je pútavý nielen povrch ale aj spôsob tzv. „uzamknutia“ obálky pomocou posuvného jazdca.

Takáto obálka má aj viacnásobné využitie, jej tvar, stálosť a funkčnosť ostáva stále rovnaká.

Čo sa týka využitia bublinkovej obálky – je takmer neobmedzené, ale najčastejšie sa v nej zasielajú krehké predmety, textil, tlačoviny alebo drobné a vzácne zásielky ako je napríklad bižutéria alebo drobné sklo.

Bublinkové obálky znamenajú skutočnú ochrannú bublinku pre tovar vo vnútri a dávajú zákazníkom istotu, že ich tovar bude doručený v požadovanej kvalite.