Chcete sa cítiť lepšie?

| | 0 Comments

Reálne si naozaj nemyslím, že existuje niekto, kto si nikdy, ale skutočne nikdy nepoložil otázku ako schudnut. Neviem, možno som naivná a možno naozaj existujú ženy, ktorým perfektne spaľuje, ktoré môžu urobiť všetko a aj tak budú štíhle a ktoré sa vôbec nemusia hýbať a ani cvičiť… ach, ako len ma to veľmi rozčuľuje. Neznášam, keď takto niekto rozpráva, pretože ja som sa na jedlo len pozrela a už som z neho priberala. Preto je vždy smiešne, keď vidím nejakú vyžlu, ktorú som deň predtým videla v posilľňovni, ako tvrdí, že môže zjesť na obed hamburger a večer klobásu a nič sa nedeje. Asi je anorektička, čo si budeme klamať, no nie?

cvičení

Napriek všetkému som ja začala rozmýšľať, ako to vymyslím, pretože mne teda samej nespaľovalo a uvedomovala som si, že ak sa chcem cítiť dobre, musím sa začať jednoznačne viac hýbať. A to bolo pre mňa trochu ťažké, pretože som na to ani nemala čas, vzhľadom na to, že som bola stále v práci. Keď však máte sedavú robotu a viete, že to pre vaše telo vôbec nie je dobré, musíte s tým začať niečo robiť. Jednoducho to inak nejde, pretože si tým môžete privodiť veľké problémy. Preto som sa rozhodla, že to musím nejako zmeniť. Nielen preto, že potrtebujem schudnúť, ale preto, že potrebujem niečo urobiť pre svoje telo.

croassaint

  1. Piť veľa tekutín. To bolo prvé, s čím som začala. Predtým som si dala hocičo, čo mi napadlo, džús, kolu, veľmi veľa vína. Ale teraz som začala svoje telo naozaj hydratovať, teda voda bola základ môjho dňa. A zvykla som si na to.
  2. Obmedzovať sa v nezdravých jedlách. Musela som začať postupne, takže som sa nemohla hneď zbaviť čokolády, mohla som však ísť na to pomaličky a veľmi postupne, čo mi vyhovovalo.
  3. Cvičiť. Každý, kto chce schudnúť a spevniť si proste musí nájsť čas na cvičenie a musí urobiť všetko preto, aby jeho chrbát dostal zabrať v tom správnom smere a v správnej ceste.