Ako vyzerať lepšie?

| | 0 Comments

Nikdy som nebola ten typ ženy, ktorá sa chce o seba starať a chce vyzerať ako princezná či kráľovná. Skôr naopak. Bola som ten chalan alebo baba, ktorá vonku hrala s chalanmi futbal a chcela byť úspešná športovkyňa. V konečnom dôsledku som v podstate vždy bola dievča s odrvenými kolenami, modrinami a dolámanými rukami. To bolo niečo, čo mi bolo jasné. No keď som prišla do puberty, zistila som, že aj ja by som sa chcela páčiť. Nevedela som však, ako mám na to ísť. Pretože mi bolo jasné, že kedykoľvek sa o to začnem zaujímať, moja sestra sa mi začne smiať. Našťastie som však mala dobrú kamarátku. Tej som sa zverila, že sa mi páči jeden chalan.

umělé řasy

Čo urobiť, keď sa vám niekto páči?

To bola otázka, ktorú som si dosť často kládla, ale moja kamoška sa proste rozhodla, že zo mňa urobí nádhernú ženu, a to bude najlepšie. Boli sme s daným chlapcom kamaráti, ale vždy ma asi videl skôr ako parťáčku na futbal a nie ako niekoho, do koho by sa proste mohol zaľúbiť. Takže som sa proste rozhodla, že nechám moju kamarátku, nech zo mňa na jeden večierok urobí hotovú krásku. Ešte to tak dokonale premyslieť.

šedé oko

Ako ma môže vylepšiť?

Zobrala si všetky svoje maľovátka a jednoducho veci, ktoré na mňa chcela a aj mohla natrepať a urobila všetko preto, aby som vyzerala perfektne. Nakoniec mi dokonca nalepila umelé mihalnice a ja som sa potom na seba v zrkadle skutočne nevedela vynadívať. Viete, je to ako pozerať sa na niekoho iného a nie na svoju tvár. A to je niečo, čo sa mi priam neuveriteľne páčilo. Bola som šťastná, že to takto je a že to môžem urobiť. Keď ma nakoniec chalan videl, naozaj zo mňa nevedel spustiť oči. A aby som teda dokončila aj svoj príbeh, nakoniec sa do mňa predsa len zaľúbil. Ale futbal spolu chodíme hrávať aj naďalej. Toho sa nevzdám. Je to časť zo mňa a žiadny mejkap to jednoducho nikdy nezmení.