Stále len v aute

| | 0 Comments

Nestačí, že sa poriadne nevidíte. Ste spolu len cez víkendy a stretávate sa len vonku. Prechádzate sa po vonku a vaša partnerka je z toho celá bez seba. Stále vám len niečo rozpráva a máte pocit, že sa jej nezavrú ústa. Najradšej by ste jej do tých úst niečo vopchali, ale nemáte kde, pretože sa stále zdržujete len vonku. Maximálne v aute. Aj to bola pár krát romantika, ale keď to tam máte robiť každý víkend, tak vás z toho akurát tak bolia kríže a zodrali ste si kolená. Máte pocit, že sa neviete ani pohnúť a napriek tomu sa máte vraj hýbať pri tom akte. No, je to snáď na porazenie, tieto vzťahové začiatky, keď ju ešte nechcete priviesť domov, pretože sa len spoznávate, ale už si to s ňou rozdávate. No, nestojí to asi ani za to.

art-4956108_1920

Kým zistíte, či je tá pravá ako hovorí alebo, či vás skôr či neskôr omrzí, tak venujte svoj čas, energiu na eskort Bratislava. Žiadne tlačenie sa v aute a v pohodlí normálnej postele si budete môcť beztrestne poriadne užiť. Nemusíte mať zodraté kolená a byť pri danom akte skrčený ako ste snáď neboli ani v maternici. Vymeníte nepohodlný sex za poriadne odviazanie na normálnej báze, ktoré by ste nemali zanedbávať. Náhodou by ste zabudli ako sa to robí niekde, kde máte dostatok priestoru sa vyšantiť na sexi žene.

sexy-4903644_1920

Vzťahové začiatky sú naozaj ťažké pre oboch partnerov. Nikto nevie, na čom je a ako to vlastne skončí. Spoznávate sa a zisťujete, či si budete vyhovovať, či máte rovnaké názory a či sa zhodujete na rovnakých veciach. Pekné prechádzky po večernom meste sú ale tak akurát pre nejakých mladých tínedžerov a nie pre vás. Už len pri pohľade na tú krásnu ženu, s ktorou randíte by ste mohli otvárať poklop na nohaviciach, pretože sa niečo stade derie von. A vy sa máte len rozprávať… Treba to vyventilovať a potom sa môžete plne sústrediť na jej vlastnosti a nie zovňajšok.