Ako nakúpiť na Amazone

| | 0 Comments

Firma Amazon ponúka tovar za veľmi nízke a výhodné ceny, avšak tieto sa dokážu meniť niekedy tak rýchlo, že to nestihneme sledovať. Čiže ak máte záujem, môžete si cez prehliadače Chrome a Firefox nastaviť sledovanie cien na tejto stránke pre konkrétny produkt a vaše zariadenie vás upozorní ak cena klesne. Ak však máte dostatok času, sledujte si to sami, lebo tieto prehliadače nie sú vždy tak pohotové a rýchle.

obchod

Nákupné zoznamy
Áno samozrejme túto možnosť ponúka mnoho internetových obchodov, ale Amazon ako jeden z mála umožňuje robiť viacero zoznamov. Ak máte zoznam tovarov určených pre domácnosť, nebudete ich predsa miešať s potrebami pre vaše auto, alebo domácich miláčikov. Túto možnosť ocení každý, kto chce mať prehľad vo svojom výbere produktov.

logistika

Zľavy pre študentov
Členstvo v tomto programe je na 6 mesiacov zdarma, po uplynutí tejto doby si študent musí zaplatiť program, ktorý mu zabezpečí študentské zľavy na celý rok. Ak nakupujete často, tak čiastka za študentský program je neporovnateľná s tým, čo následne ušetríte.

Program pre mamičky
Tento program Amazon upravil pre potreby matiek s malými deťmi. je prístupný každý tovar, ktorý môže byť potrebný, od plienok, obrúskov, fliaš až po všetko na čo si bežná matka spomenie. Pokiaľ je nákup realizovaný pomocou predplatného, tak sa zákazníkom účtuje zľava 20% z plienok. Príležitostne dostávate informácie o zľavách aj na iné produkty. Podobne ako pri študentskom programe, aj tento program je zdarma na tri mesiace, po uplynutí tejto doby je potrebné zaplatiť si členstvo. Každá matka, ktorá tu nakupuje vie, že zaplatiť členstvo je veľmi výhodné, lebo vecí pre bábätká nikdy nie je dosť.

balík

Stačí len na stránku ísť, trochu sa s ňou „zoznámiť“ a rýchlo zistíte, že nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Stránka je prehľadná a dá sa nakúpiť ozaj skoro všetko čo bežný človek na fungovanie potrebuje.
Želáme vám príjemný nákup.