TOP destinácie pre dobrodružnú svadobnú cestu

| | 0 Comments

Road trip po Patagónii
Patagónia, pre niekoho neznámy pojem, je územie, ktoré pokrýva juh Južnej Ameriky. Väčšina územia sa rozprestiera v štáte Argentína. Patagónia je jedným z najvýznamnejších miest v Južnej Amerike. Od snehu v zakotvených horách až po početné ľadovce a jazerá, ktoré sa nachádzajú v oblasti Patagónia, je rajom pre cestovateľov. Každý rok sa turisti z celého sveta schádzajú do Patagónie, čo robí toto romantické miesto tak zvláštnym. Najodľahlejšie časti Patagónie sú najlepšie dostupné autom, preto vám určite odporúčame prenájom vozidla.

hroy

Africká džungľa
Táto svadobná cesta je úplným opakom sedenia na pláži. Hneď v úvode na vás čaká let do rwandského hlavného mesta Kigali a potom jazda pár hodín na sever do Národného parku Volcanoes, kde vás skúsení sprievodcovia prevedú na náročnej túre cez hustý, vlhký les a kto vie – čo sa skrýva v kríkoch. Ale to všetko bude stáť za to, keď prídete tvárou v tvár s rodinou ohrozených goríl a pohľad na masív Virunga je naozaj niečo ako reklama Photoshopu. Aj v tejto oblasti sa otvorilo niekoľko nových nehnuteľností, ktoré sa venujú novomanželom.
 
Anglické dobrodružstvo
Škótska vysočina je často prehliadnuteľná svadobná destinácia , najmä kvôli nedostatku pláží a slnečného počasia, ale nadšenci kráľovskej rodiny, milovníci whisky a krásnych hôr, ktoré Škótsko ponúka, je tu veľa čo vidieť. Môžete zažiť náročné výstupy a vzrušujúce zostupy škótskych drsných miest. Miestni sprievodcovia sa dokážu prispôsobiť vaším požiadavkám, takže možnosti novomanželov sú neobmedzené. Určite si nenechajte ujsť tradičné whisky liehovary.

poušť

Uprostred ničoho
Ak túžite po teplejšom počasí a romantických nociach na Sahare, krajina Maroko je pre vás tým pravým. Maroko sa stalo populárnym miestom pre mnohých cestujúcich. Záujemci o dobrodružstvo majú možnosť spoznať málo známu časť Sahary, kde prevádzkujú súkromný tábor, ktorý je vzdialený jeden deň jazdy od mesta Fez. Po dosiahnutí tohto vzdialeného a luxusného tábora si hostia môžu dopriať jazdu na ťavách či jazdu na štvorkolke po piesočných dunách. Rezort ponúka takú dávku súkromia, že obaja budete mať  pocit, že Sahara patrí celá vám.