Televízor značky LG OLED55B8

| | 0 Comments

Pripravte sa na vizuálny pôžitok. Vysoké 4K rozlíšenie, vynikajúca hĺbka ostrosti a dokonalá čierna farba vás vtiahnu do deja. Zásluhou podpory množstva formátov HDR si vychutnáte aj dych vyrážajúce zobrazenie farieb. O svižný chod televízora sa postará inteligentný procesor Alpha 7. Bez rámikový design prijímač povýši na ozdobu každého interiéru. Stačí sa len pohodlne usadiť a nechať pohltiť prvotriednym zvukom i obrazom.

televize.jpg

Tajomstvo dokonalosti sa ukrýva v čiernej farbe
Prvotriedne zobrazenie čiernej farby v obraze odkryje neuveriteľné detaily v bezkonkurenčnom kontraste. Na dosiahnutie maximálneho pôžitku z každej sledovanej scény výrobca použil viac ako 8 miliónov svietiacich pixelov vydávajúcich svoj vlastný jas. Obraz tým získa hĺbku a vy uvidíte každý detail.
Inteligentný procesor
Inteligentný procesor Alpha 7 je zárukou bezproblémového a bleskurýchleho chodu televízora. Sprostredkuje vám bezchybný obraz bez akéhokoľvek rušivého šumu, vykreslí sýte a bohaté farby a premietne hlboké detaily. To všetko hneď a naraz.
Aktívna technológia HDR
Podpora najmodernejšej technológie HDR posúva obraz na celkom novú úroveň. Čaká na vás dych vyrážajúca reprodukcia farebných odtieňov a scény plné najmenších detailov. Tento televízor totiž podporuje technológie Dolby Vision, Advanced HDR a takisto široké spektrum HDR formátov ako napríklad HDR10 Pro a HLG Pro. Mimoriadny obraz dopĺňa priestorový zvuk Dolby Atmos. Vychutnajte si každú sledovanú scénu presne tak, ako to zamýšľali jej tvorcovia.

displej.jpg

Dokonalý interiérový doplnok
Vďaka modernému designu sa tento televízor stane ozdobou každej miestnosti. Zároveň ho môžete premeniť na digitálnu galériu. V rámci rovnomenného režimu ho možno upraviť tak, aby zobrazoval fotografie z celého sveta sprostredkované spoločnosťou Tripadvisor. Zábery sú aktualizované podľa sezóny. Stačí sa len pohodlne usadiť a nechať očariť zvukom i obrazom.
Užite si dokonalé pozeranie prostredníctvom tohto úžasného LCD televízora a vychutnajte si tie najkrajšie filmové zážitky, ktoré vás vezmú do sveta vizuálnych divov. Tak čo ešte stále budete váhať??