Rozlúčka so slobodou a pánska jazda so všetkým, čo k tomu patrí

| | 0 Comments

K jedným z najpamätnejším, najúspešnejším a najvýznamnejším momentomm človeka sa radí deň plánovania jeho svadby, respektíve minúta alebo sekunda, kedy žena mužovi odpovie: „Áno“.
Samozrejme ako v prípade iných významnejších chvíľ v našom živote vieme, že ide o niečo jedinečné, s čím sa chceme podeliť s ostatnými, mať radosť a nejakým zaujímavým spôsobom to možno osláviť. Takisto je pochopiteľné, ak si niekto idylku tejto chvíle predstavuje v pokoji a harmónii domova, ale my sa v článku zameriame na ten druhý prípad, čiže oslavu a rozlúčku so slobodou. Veď asi ste videli film „Vo štvorici po opici“, no nie? 😀Diskotéka, farebné reflektory.jpg
Rátame teda s tým, že pôjde o pánsku jazdu so všetkým, čo k tomu patrí. Čo si pod tým predstaviť a aký program do toho konkrétne zahrnúť? Každý môže mať iné predstavy, ale niektoré základné body sa zrejme zhodujú, a povedzme si priamo, že jedným z týchto bodov je poslednýkrát si nezáväzne vychutnať spoločnosť iných žien a vypustiť svoju sexuálnu fantáziu na plné obrátky. Mimochodom s týmto krokom vám dokáže pomôcť známy slovenský privat portal, pričom tieto služby sú dnes neuveriteľne komfortné a praktické aj vďaka prístupu na internet.
Ak teda máte v pláne takúto bujarú oslavu, pravdepodobne to nerobíte len kvôli sebe, ale tento moment chcete dopriať aj svojim najlepším kamošom, ktorý pri vás stáli a stoja i v tento šťastný deň, kedy vás spoločne čaká večer, na aký sa len tak ľahko nezabúda.Oslávenec so stužkami na hlave, humorné.jpg
Samozrejme pod vedomím, že odteraz z vás už bude zodpovedný a svedomitý, v neposlednom rade verný a milujúci manžel, ktorý už konečne dospel a bude mať iné životné priority.
Teda už konečne viete, čo ste hľadali a čo od života vlastne chcete. Týmto spôsobom tak spravíte riadnu bodku za svojim starým „oplašeným a chlapčenským“ ja. Je preto pochopiteľné, že tá bodka musí mať grády a nepôjde o „večierok“, na akom si dáte dve pivá a za hodinu pôjdete domov.