Nájdite si ubytovanie v zahraničí

| | 0 Comments

Okrem leteniek je pri ceste na dovolenku najdôležitejším krokom nájdenie toho najlepšieho ubytovania. Ak nie ste priaznivci cestovania na ,,blink“, kedy sa ubytovanie hľadá až spontánne po príchode, vždy si dôkladne vyberte, kde strávite svoju dovolenku v zahraničí, aby ste nemuseli ľutovať vyhodené peniaze. Na webe existuje veľa stránok vďaka, ktorým dokážete rýchlo vyhľadať svoje vysnívané ubytovanie v cudzine. Prečítajte si o tých najznámejších a najpoužívanejších.

kufr.jpg

Booking

Asi najznámejšia web stránka pre široký výber ubytovacích zariadení je booking. Na stránke máte v širších možnostiach možnosť vybrať si destináciu vašej cesty, ďalej termín a počet osôb. Po zadaní týchto základných informácií sa vám zobrazia už konkrétne ponuky. Ubytovanie máte možnosť filtrovať, či už podľa ceny alebo počtu hviezdičiek. Každé ubytovanie má svoje hodnotenie a recenzie návštevníkov, čo pre vás môže byť pomôckou pri výbere. Ubytovanie si môžete taktiež vybrať podľa jeho typu, či máte záujem o hotel, privát, penzión, či iné. Booking ponúka možnosti aj širokého vybavenia, pokiaľ cestuje so zvieratami, máte nejaký hendikep. Nájsť sa dá miesto so stravou, ale aj bez. Na stránke booking si vyberie každý aj s náročnými podmienkami.

Airbnb

Veľmi populárna ubytovacia platforma ponúka možnosť bývania v rôznych zahraničných mestách. Vďaka tejto stránke si môžete vyskúšať bývať v niektorom byte, ktorý je na prenájom. Tento typ je veľmi populárny pre svoju originalitu a nový autentický zážitok, pri ktorom návštevníci hlbšie preniknú do kultúry zahraničného miesta. Ubytovania pomocou airbnb uchvátia väčšinou svojim krásnym designom a milými domácimi.

letiště.jpg

Tipadvisor

Sumár zahraničného ubytovania ponúka aj stránka tipadvisor. Je tu možnosť ponúknuť svoju cestovateľskú radu čitateľom a tiež nájsť mnoho informácií a fotografií od ľudí, ktorí ubytovacie zariadenie navštívili. Na webe tipadvisor nájdete ľahko hotel aj reštaurácie a dokonca iné atrakcie v zahraničí.