Instagram začne zobrazovať reklamy na stránke Preskúmať

| | 0 Comments

Práve na tomto mieste používatelia objavujú nový obsah, ktorý je v súlade s ich záujmami. Reklamy sa nezobrazia na samotnej mriežke Preskúmať, ale zobrazia sa, keď používateľ klepne na príspevok Preskúmať a začne sa posúvať týmto informačným kanálom. Reklamy budú fotografie a videá a prvá reklama – pre IGTV – pôjde dnes. Tím bude v najbližších týždňoch pracovať s vybranými partnermi s cieľom otvoriť Reklamy pre všetkých v najbližších mesiacoch.iphone.jpg
 
„Preskúmať, kde sú ľudia skutočne otvorení objavu, a preto sme z toho naozaj nadšení,“ hovorí Susan Buckner Rose, riaditeľka marketingu obchodných produktov, v rozhovore s Verge. Povedala, že tím považuje „spôsob myslenia, kde sú ľudia najviac vnímaví voči reklame“ a že stránka „Preskúmať“, ktorá je zrejmá, pretože je to miesto, kde „ľudia prichádzajú objavovať nové kontá alebo ľudí alebo značky, ktoré ešte nenasledujú“.
 
Ona tiež hovorí, že tam bol "nič konkrétne" o mriežke Preskúmať, ktorá bránila tímu od začatia reklamy umiestnenie tam, takže je stále nejasné, prečo je mriežka ponechaná nedotknutá, aspoň v tomto okamihu.
 
I keď to môže byť pravda, že ľudia sú otvorení k hľadaniu nových značiek v prieskume, nemusia milovať vidieť viac reklám vo svojich rôznych informačných kanáloch. Instagram už umožňuje reklamy v príbehoch a pravidelnom krmive, takže ich privedenie do ďalšieho miesta by mohlo zničiť myšlienku autentického zážitku IG, ktorý je však reklamný biznis, ktorý musí spĺňať očakávania značiek. Ako viac inzerentov príde na IG a Facebook, to dáva zmysel, že Instagram bude hľadať viac nedotknutých digitálnych nehnuteľností. Navyše, užívatelia neplatia za používanie, takže platia vo forme ich pozornosti na obsah značiek.adwords.jpg
 
Instagram je fotografie a video zdieľanie sociálna sieť vo vlastníctve Facebook, Inc. To bolo vytvorené Kevin Systrom a Mike Krieger , a bola zahájená v októbri 2010 výhradne na iOS.