Hellboy 3

| | 0 Comments

Je to čert, no je dobrý. Pomáha svetu a zaslúži si našu pozornosť. No vlastne, nemusíme mu ju venovať, ale keby existoval v našom svete, tak by si ju naozaj zaslúžil. Ako asi každý hrdina zo seriálu, čo zachraňuje celý svet. No teraz je to film plný paradoxov. Diabol a zároveň je dobrý. Zachraňuje svet, hoci by nemusel. Je to naozaj dobrý námet, ktorý sa tvorcom veľmi vydaril a bol odsúdený na úspech. Samozrejme, pri dobrom pochopení ľuďmi. Čo sa však podarilo.

peklo

Na prvé rande je to celkom pekné námet, čo poviete?

A teraz máme tretie pokračovanie, ktoré beží v kinách od polky apríla. Množstvo vecí sa pomenilo, ale zaručene nás čaká ďalší skvelý diel, na ktorý budeme ešte dlho spomínať. A nesmieme si ho nechať ujsť. Je to znova odsúdené na úspech, pretože hlavný hrdina zostáva ten istý a s ním je vždy zábava. Možno sa už niekde dá pozrieť aj online na internete. To by bolo snáď ešte lepšie, ale aj kino má svoje čaro a svoju atmosféru. Na prvé rande je to celkom pekné námet, čo poviete?
Po predchádzajúcich dvoch dieloch sme ostali v napätí, pretože tvorcovia dlho nehovorili o pokračovaní, ktoré by sa však jednoznačne pýtalo. Všetci sme zvedaví, kam to asi tak tento krát nasmerujú, pretože cesty sú nevyspytateľné.
Súbor dobra so zlom nikdy nestratí na sledovanosti, je to taká stará dobrá klasika, ktorá sa asi nikdy nezunuje. Tak ako láska je námet, ktorý sa nikdy neobanuje. Vždy bude bojovať dobrý človek so zlým a vždy (hádam) bude medzi ľuďmi panovať láska (možno menej, ale snáď sa nájdu aj v budúcnosti). Takže tento námet si vyžadoval aj nejaké iné úpravy, aby nebol taký ako všade, že sa zlý zamiluje do tej dobrej alebo naopak. Teraz sú dobrí obidvaja, hoci by nemuseli byť a ľúbia sa. Snáď navždy. Čo myslíte? Dočkáme sa v tomto diele nejakej novej rodinky?

ohe

Podľa trailera sa máme naozaj na čo tešiť. Bude to napínavé, bude to stáť za to. Nie je to klasický film, ale určite má veľa fanúšikov. Pretože hoci je skôr akčnejší, vďaka námetu lásky zaujme aj nežnejšie pohlavie. A to je ozaj dobrý nápad na prvé rande. Aspoň sa po ňom budete mať o čom rozprávať. A v prípade, že nevidela predchádzajúce časti, máte dôvod sa stretnúť ešte aspoň dva krát.

Čo vy na to ? idete do toho?