Čo vám pomôže?

| | 0 Comments


Chlapi určite dobre vedia, čo je to erekcia a ejakulácia. Takže vám to nemusím bližšie špecifikovať. Ak ale cítite, že sa s vami niečo deje, mali by ste sa poradiť so svojím ošetrujúcim lekárom. Skvelé rady vám teraz prezradím práve ja v mojom článku. Erektilná dysfunkcia je stav, kedy nie je možné dosiahnuť alebo udržať erekciu. Nazýva sa tiež impotencia. Nie je neobvyklá. Veľa mužov ju zažíva v období stresu a nervozity. Ak ju však pociťujete pomerne často alebo pravidelne, môže byť príznakom zdravotných problémov. Tie si už vyžadujú už samotnú liečbu. Ďalšími typmi a druhmi sexuálnej dysfunkcie je predčasná ejakulácia, oneskorená ejakulácia alebo nezáujem o sex a sexuálnu aktivitu a chuť do sexu.

žena, vášeň

Ak sa u vás objavia prvé alebo niektoré príznaky, mali by ste sa rýchlo obrátiť na vášho lekára a to predovšetkým určite vtedy, ak tieto niektoré príznaky pretrvávajú dva alebo viac mesiacov. Ošetrujúci lekár určí vašu diagnózu veľmi ľahko pomocou testov a predpíše vhodné lieky. Príčiny možnej erektilnej dysfunkcie sú kardiovaskulárne ochorenia, cukrovka, hypertenzia, poškodenie spôsobené rakovinou alebo operáciou, zranenie, obezita alebo nadváha tela, vyšší vek, stres alebo úzkosť, problémy vo vzťahu, užívanie drog, fajčenie alebo konzumácia alkoholu. Existuje množstvo liečiv, ktoré obsahujú známe lieky na erekciu, napríklad avanafil, sildenafil, tadalafil alebo vardenafil.

depresia, hanba

Všetky tieto látky sú prospešné a účinné na vaše problémy. Lekár určí, ktorý bude pre vás ten najvhodnejší, aby bol váš problém s erekciou hneď odstránený a vyriešený. Svoj akútny problém môžete iešiť aj prírodnými látkami alebo je tu tiež možnosť absolvovať terapiu rozhovorom o vašom strese, úzkosti alebo depresii. Príznaky erektilnej dysfunkcie alebo možných problémoch s erekciou sa vyskytujú vo vyššom veku mužov. Môžete vyskúšať aj rôzne doplnky a výživy vašej stravy, lieky aj techniky ako zlepšiť erekciu Forcex alebo skvalitnenie vašej ejakulácie či erekcie, ktorými je internet a internetové webové stránky preplnený. Možno je presne toto, pre čo sa u vás vyskytla erektilná dysfunkcia alebo jej možné príznaky. Určite aj vám nejaký liek rýchlo zaberie, pokiaľ budete mať správne stanovenú vašu diagnózu ošetrujúcim lekárom.